İŞ’TE ZONGULDAK PLATFORMU ÜYELİK KOŞULLARI 

Lütfen İş’te Zonguldak Platformu’na üyelik başvurusu yapmadan evvel bu Üyelik Koşulları’nı dikkatlice okuyunuz. Platform’a üyelik başvurusu yapan ve başvurusu kabul edilen üyeler aşağıdaki koşulları kabul etmiş varsayılmaktadır.

 1. “İş’te Zonguldak” “hemşehrilik” ruhunu yaşatmak ve dayanışmayı artırmak için 2021 yılında gönüllüler tarafından kurulmuş, tüzel kişiliği haiz olmayan bir platformdur.
 2. Platform’un ticari bir amacı, ticari veya mevzuat dairesinde düzenlemeye tabi, tüzel kişilik olmayı gerektirir bir faaliyeti bulunmamaktadır.
 3. Platform’a Zonguldaklı olan veya hayatının bir bölümünde Zonguldak’ta yaşamış, öğrenim görmüş veya çalışmış kişiler üye olabilir.
 4. Platform’un websitesi www.istezonguldak.com’dur.
 5. Platform’un sosyal medya hesapları aşağıdaki gibidir:
  https://www.instagram.com/istezonguldak/
  https://www.linkedin.com/groups/9027855/ 
  https://www.youtube.com/channel/UCg-tPOUjq1HuxBlp0bQg-nw/videos
 6. Platform, yukarıda belirtilen websitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden faaliyet göstermekte, paylaşım yapmaktadır.
 7. Platform, websitesi üzerinden üyelik başvurusu almaktadır. Yapılan başvurular değerlendirmeye tabi olup Platform’un başvuruyu kabul etmeme hakkı mevcuttur.
 8. Platform’a üyelik ücretsizdir.
 9. Üyelerden nakdi/ayni yardım, bağış vb alınmamaktadır.
 10. Platform’un herhangi bir siyasi görüşü bulunmamaktadır. Platform’da siyasi veya dini paylaşımlar yapılmayacaktır. Üyelerin de buna uygun davranması gerekmektedir.
 11. Üyelik başvurunuzun sonucu üyelik başvurusu kapsamında bizimle paylaştığınız e-posta adresinize gönderilecek bir e-postayla bildirilecektir.
 12. Üyelik başvurusu çerçevesinde paylaştığınız kişisel bilgileriniz Aydınlatma Metni ve Açık Rıza Onayı çerçevesinde toplanmakta ve işlenmektedir. Eğer Açık Rıza Onayı vermezseniz üyeliğiniz “pasif üye” statüsünde olacak ve tarafınızla e-posta veya telefon yoluyla herhangi bir şekilde iletişime geçilmeyecektir, yalnızca e-posta adresinize üyelik başvurunuzun sonucuyla ilgili bir e-posta gönderilecektir.
 13. Dilediğiniz zaman kvkk@istezonguldak.com adresine göndereceğiniz bir e-posta ile üyelikten ayrılabilirsiniz. Üyelikten ayrılmanız durumunda bir daha tarafınızla e-posta veya telefon yoluyla iletişim geçilmeyecek, bizimle paylaştığınız kişisel bilgileriniz imha edilecektir.
 14. Üyelik Koşulları’na uymayan, izinsiz olarak Platform adına paylaşımda/beyanda bulunan, Platform hakkında gerçeğe aykırı, itibar zedeleyici veya Üyelik Koşulları’na aykırı paylaşımlarda bulunan kişiler üyelikten çıkartılacaktır. Bu durum da tarafınıza e-posta yoluyla bildirilecek ve akabinde bizimle paylaştığınız kişisel bilgileriniz imha edilecektir.
 15. Platform’un düzenlediği yüzyüze veya dijital etkinliklerde video/fotoğraf çekimi yapılabilir, yapılan çekimler (ve bunlardan görüntüler, kesitler) Platform tarafından websitesi ve sosyal medya hesaplarında yapılan paylaşımlarda kullanılabilir.